Antrenörler

 

Japon Hoca

Antalya’da yüzme sporunun duayenidir. Adalar Su Sporları ve Galatasaray’da Antrenörlük yapmıştır . Kendine özgü tarzı ve çalışma stiliyle bu spora kaliteli ve başarılı sporcular yetiştirmeye devam etmektedir. Kendisi kulübümüze gönüllü olarak yardımcı olmakta ve tecrübelerini bizimle paylaşmaktadır.

 

Kadir Durur

Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. 2000 yılından buyana yüzme camiasının içerisindedir. Bu spora ve kulübümüze önemli katkıları bulunan hocamız Olimpik Kulaçlar Milli Takımına 2 kez öğrenci gönderme başarısında bulunmuş ve kendiside Milli Takım Antrenörlüğü ünvanına sahip olmuştur.

 

Serhan Algan

Süleyman Demirel Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. Üniveristede okuduğu yıllarda Okul takımı adına yüzmüş ve daha sonra yıllarını harcadığı yüzme sporuna Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu eğitim ve kurslarına katılarak 2005 yılında Antrenörlük Belgesini almıştır. 2005 ten beri çeşitli kulüplerde antrenörlük yapmaktadır.Akdeniz Üniversitesi BESYO Kapalı Yüzme Havuzu
Serhan Algan 0555 623 21 45
Kadir Durur 0554 392 05 06
info@yildizlarsporkulubu.com

Tüm hakları Antalya Yıldızlar Spor Kulübüne aittir,
izinsiz kullanılamaz © 2021 / Tasarım Altantois Yazılım : Minisoft