Hakkımızda

Antalya Yıldızlar Spor Kulübü olarak 2012 yılında kurulmuş; sporcu, antrenör ve başarı tarihi olarak çok daha eskilere uzanan ve amacı her zaman daha başarılı olmayı, Türk sporuna katkıda bulunmayı, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutup başarılı birer birey olarak yetiştirmeyi misyon edinmiş bir kulüptür.

Kurucularımız spor camiasının içinden gelen, hedefleri daima en yükseklerde olan Antrenör Kadir DURUR, Antrenör Serhan ALGAN, Antrenör Hüsnü Yüksel'dir. Ayrıca Kulübümüze gönüllü olarak yol gösteren, bilgi ve birikimlerini bizimle paylaşan; kendini Türk yüzme dünyasına adamış, bugüne kadar görev aldığı her kulüpte sporcu ve velilerin sevgilisi olmuş, yetiştirdiği büyük sporcularla adını duyurmuş ve bu işe karşılıksız gönül vermiş olan sayın JAPON HOCA'mız da eksiksiz ve karşılığı ödenemez desteği ile arkamızda büyük bir güç olmaktadır.

Hedeflerimiz doğrultusunda bu tecrübeli ve başarılı kadromuzla Türk yüzme dünyasına başarılı bireyler yetiştirmek amacındayız. Özellikle gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması ve sağlıklı birer fizyolojiye, ruh yapısına sahip olmaları da bu alandaki en büyük amaçlarımızdan biridir. Kulübümüze dahil olan her kursiyer bizler için maddi kaynak olmaktan çok başarılı birer sporcu olma adayıdır.

Bu hedefler ve kadromuzla birlikte velilerimizin de olağan üstü destek ve yardımlarıyla her geçen gün daha da büyümekteyiz. imkanlarımızı, bilgi ve birikimlerimizi en verimli şekilde kullanarak hedeflerimize her geçen gün bir adım daha yaklaşmaktayız.Akdeniz Üniversitesi BESYO Kapalı Yüzme Havuzu
Serhan Algan 0555 623 21 45
Kadir Durur 0554 392 05 06
info@yildizlarsporkulubu.com

Tüm hakları Antalya Yıldızlar Spor Kulübüne aittir,
izinsiz kullanılamaz © 2021 / Tasarım Altantois Yazılım : Minisoft